ارسال صورتحساب خرید به سامانه مودیان

  • دوشنبه 31/اردیبهشت/1403
  • مدت زمان تقریبی مطالعه
ارسال صورتحساب خرید به سامانه مودیان

امکان ثبت صورتحساب الکترونیکی خرید در مالیتور

می دانید که در حال حاضر امکان ارسال صورتحساب خرید به سامانه مودیان وجود ندارد. اما در مالیتور می توانید لیست صورتحساب های خرید خود را در نرم افزار اضافه کنید. امکان ثبت صورتحساب خرید در مالیتور شما را برای مدیریت بهتر کسب و کارتان به شما کمک می کند. خرید های رسمی و غیر رسمی خود را ایجاد کرده، پرینت و گزارش بگیرید.

شناسه مالیاتی 22 رقمی صورتحساب خرید را از کجا بدست بیارم؟

در حال حاضر امکان ارسال صورتحساب خرید به سامانه مودیان وجود ندارد. شما باید از شخصی که خریداری کرده اید بخواهید صورتحساب فروش خود را (که به نام شماست) به سامانه ارسال کند؛ سپس می توانید در کارپوشه خود، لیست صورتحساب های خرید؛ آن فاکتور را مشاهده و شناسه مالیاتی را بدست آورید.

ویدئو آموزشی ثبت صورتحساب خرید در مالیتور

در ادامه ویدئو آموزشی ثبت صورتحساب خرید در مالیتور را مشاهده کنید.

نحوه ثبت صورتحساب خرید در مالیتور

برای ثبت صورتحساب خرید در مالیتور لازم است هزینه و تامین کننده را ایجاد کنید. این امکان بعد از خرید اول شما از مالیتور برای شما فعال می شود.

ثبت هزینه

برای ثبت هزینه وارد لیست صورتحساب خرید، هزینه وارد شود. از + بالا (افزودن) هزینه ها و بابت خرید های معمول خود را ایجاد کنید. مثلا هزینه: اینترنت، تنخواه، پیک و پست، قبض تلفن و ...

ثبت تامین کننده

جهت ثبت تامین کننده لازم است از لیست صورتحساب های خرید، تامین کننده وارد شوید. از + افزودن، تامین کننده را وارد کنید. نوع تامین کننده، تیک تامین کننده است، اطلاعات رسمی آن را وارد کنید. اگر رسمی نبوده است می توانید تامین کننده ای با نوع مصرف کننده ثبت کنید.

بیشتر بدانید: ویدئو آموزشی نرم افزار مالیتور

ثبت صورتحساب خرید

ثبت صورتحساب خرید را مانند فاکتور خود تکمیل کنید. اطلاعات تامین کننده، کالایی که دریافت کرده اید، اگر در کارپوشه توسط فروشنده، ارسال شده و کد 22 رقمی را دیده اید، می توانید در صورتحساب خرید خود قرار دهید. اگر برای همین مودی خرید کرده اید تیک مودی را فعال کنید.

اگر نیاز به ضمیمه کردن تصویر فاکتور خرید بودید می توانید فایل آن را بارگزاری کنید. توضیحات فاکتور را اضافه کرده و اطلاعات پرداخت آن را تکمیل کنید.

امکان pdf و چاپ فاکتور خرید ایجاد شده نیز وجود دارد. شما می توانید گزارش هایی از خرید خود همانند صورتحساب های فروش داشته باشید.

مالیتور نرم افزار واسط مالیاتی است که می توانید به کمک آن صورتحساب های فروش خود را با الگوهای مختلف فروش، پیمانکاری، طلا، ارز، بلیط و صادرات به سامانه مودیان ارسال کنید. بخش صورتحساب های خرید برای تکمیل فرآیند های حساب و کتاب شما فراهم آمده تا بتوان مدیریت یکپارچه ای داشت. برای ارسال رایگان صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان می توانید از فاکتورهای رایگانی که برای شروع در اختیار شما قرار می گیرد، استفاده کنید.

شروع و ثبت نام رایگان

در گام بعدی می توانید از بسته های بدون محدودیت مودی و زمان مصرف و یا پلن سالانه ی بدون محدودیت فاکتور تهیه کنید.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید