بررسی صحت شناسه کالا و خدمت هنگام ارسال صورتحساب الکترونیکی

  • سه شنبه 03/مرداد/1402
  • مدت زمان تقریبی مطالعه
بررسی صحت شناسه کالا و خدمت هنگام ارسال صورتحساب الکترونیکی

دریافت فایل شناسه کالا و شناسه خدمت

شناسه کالا سامانه مودیان را باید طبق لیستی از تمامی شناسه های کالا و خدمت که در سایت استاف آیدی StuffId ارایه شده است و همواره در حال به روز رسانی است، انتخاب کنید. شما می توانید به کمک فیلتر های موجود به شناسه مد نظر برسید و یا فایل کامل را دانلود کرده و در اکسل جستجو کنید. تعداد شناسه های عمومی و خصوصی در این سایت حدودا 700 هزار قلم می باشد. اگر سیستم قوی ای برای فیلتر کردن با اکسل ندارید، در سایت جستجو کنید.

بررسی صحت شناسه کالا یا خدمت

برای بررسی شناسه کالا یا خدمت حتما باید به سایت استاف آی دی stuffid مراجعه کنید. شناسه کالا یا شرح آن را جستجو کنید و فایل را دانلود کنید. اگر فایل اکسل پر باشد یعنی این شناسه کالا یا خدمت صحیح است. اگر اکسل خالی باشد، یعنی وجود ندارد.

اگر این اتفاق برای شناسه اختصاصی شما افتاد و در سایت وارد نشده بود، باید صبر کنید تا در سایت قرار بگیرد.

در ویدئو این بخش را مشاهده کنید.

شناسه کالا سامانه مودیان و لیست شناسه کالا و خدمت برای ارسال صورتحساب الکترونیکی در سامانه مالیتور برای مشاغل مختلف جمع آوری شده است. با عضویت در مالیتور این لیست را مشاهده نمایید. همچنین ارسال های موفق شناسه های عمومی را می توانید در مالیتور مشاهده کنید.

بیشتر بدانید: شناسه عمومی کالا یا خدمت جایگزین موقت شناسه اختصاصی

خطای مقدار فیلد شناسه کالا خدمت با اطلاعات سامانه منطبق نیست

مقدار فیلد شناسه کالا خدمت با اطلاعات سامانه منطبق نیست؛ اگر مطمئن هستید که کالای درست را انتخاب کرده اید و در سایت stuffid وجود دارد و یا شناسه اختصاصی شما در سایت قرار گرفته است؛

ممکن است این خطا برای این رخ داده باشد که تاریخ انقضای آن کالا به اتمام رسیده است.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید