آپدیت نرم افزار واسط مالیتور در خردادماه 1403

  • سه شنبه 22/خرداد/1403
  • مدت زمان تقریبی مطالعه
آپدیت نرم افزار واسط مالیتور در خردادماه 1403

آپدیت مالیتور در خرداد ماه 1403

آپدیت نرم افزار واسط مالیتور در خردادماه 1403 بیشتر در مسیر بهبود روند ها و آموزش های ریز خطاها بوده است. در ادامه بخشی از موارد به روزرسانی را مطالعه کنید.

تغییر روند پرداخت و بهبود مسیر خرید

در منوی حساب کاربری، خرید و اعتبار و مجموعه داخل آن بصورت مجزا در بیرون قرار گرفتند. جدا شدن خرید، انتقال شارژ و تراکنش ها برای دسترسی آسان تر به بخش انتقال شارژ در اختیار شما قرار گرفت. علاوه بر این روند خرید با توجه به درخواست های کاربران مبنی بر صورتحساب نوع دو، تغییر کرد. پلن و بسته ها با حالت نمایش جدید ارایه می شود. در مرحله بعد اطلاعات کاربری، اطلاعات مودی جاری (همان مودی که الان داخلش هستید)، مودی آخری که با آن خرید کرده اید و ستون ثبت مودی و اطلاعات جدید را مشاهده می کنید.

به راحتی انتخاب کرده و به مرحله بعد پیش فاکتور و پرداخت گیت بانکی هدایت می شوید.

اعتبارسنجی کاربران و تایید آن ها

اعتبارسنجی کاربران و تایید کد ملی و شماره موبایل جهت ارتباط موثر با مودیان و کاربران مالیتور است. در ابتدای امر ایمیل اعتبارسنجی شده و موبایل بصورت اختیاری تایید می شد. اما در این آپدیت و با توجه به اعلام مالیات، کد ملی و شماره موبایل کاربران نیاز به تایید اجباری دارند. در حساب کاربری، کد ملی و شماره موبایل خود را وارد کرده و کاربر تایید شده شوید.

بهبود الگوریتم های اعتبارسنجی و ارسال صورتحساب

با توجه به قوانین موجود و تنوع و متغییر بودن آن ها جلوی اشتباه کاربر گرفته شده یا منابع سرور صرف صورتحساب اشتباه نشود. همچنین باید در نظر داشت تعدد مصرف همزمان و سرعت اینترنت شما در سرعت نرم افزار تاثیرگذار است.

بیشتر بدانید: ویدئو آموزشی نرم افزار مالیتور

جدا کردن اکسل مجزا برای هر الگو و نکته آموزش در هر سلول

در مالیتور می توانید صورتحساب های خود را با اکسل، بصورت یکجا وارد کنید. جداکردن اکسل نمونه برای هر الگو به کاربران کمک می کند تا با کمترین دانش مالیاتی بتوانند اطلاعات صحیح صورتحساب خود را وارد کنند. در نظر دارید که قوانین سامانه مودیان جدید بوده و ممکن است روال ثبت آن را ندانید. در هر سلول اکسل توضیحات لازم برای شما تهیه شده و می توانید به راحتی اکسل الگوی فروش، الگوی طلا، الگوی صادرات، الگوی بلیط، الگوی ارز و الگوی پیمانکاری را مشاهده می کنید.

اکسل نمونه را دانلود کرده و اطلاعات فاکتور را وارد نمایید. پس از آپلود صورتحساب های خود را ثبت کنید.

حذف آموزش ها در پنل کاربری مالیتور

اگر از کاربران قدیمی تر مالیتور هستید و نیازی به دیدن آموزش ها ندارید می توانید مطابق ویدئو از "حساب کاربری" تیک آموزش ها را بردارید. همچنین با فعال کردن آن می توانید مجدد آموزش ها را مشاهده کنید.

آموزش و راهنمای خطاهای سامانه مودیان در صورت حساب

آموزش و راه حل رفع خطای حدود 93 خطای رایج در سامانه مودیان را برای شما ایجاد کردیم. در صورتی که یک یا چند خطا دریافت کنید، در پرینت و ویرایش صورتحساب می توانید به کمک ؟ آن آموزش رفع خطای سامانه مودیان را مشاهده کنید.

پس از رفع خطا، از ویرایش فاکتور، تیک خطا رفع شد را زده و مجدد برای ارسال صورتحساب اقدام کنید.

بهبود نمایش خطا و اعتبارسنجی موارد ضروری در ثبت مودی

در ثبت مودی، موارد اجباری در حالت های مختلف مودی نمایش داده خواهد شد. مودی حقیقی و حقوقی تفاوت هایی دارند. در این به روزرسانی علاوه بر بهبود آموزش ها در هر فیلد، خطاهای مرتبط به ثبت مودی به شما نمایش داده خواهد شد.

فیلد حق العملکاری برای همه الگوها

بنظر می رسد فیلد حق العملکاری در سامانه مودیان پروسه کاملی ندارد. اما دریافت فیلد آن توسط مالیتور فعال شده است.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید