آموزش گزارش گیری از نرم افزار سامانه مودیان مالیتور

  • چهارشنبه 19/مهر/1402
  • مدت زمان تقریبی مطالعه
آموزش گزارش گیری از نرم افزار سامانه مودیان مالیتور

دریافت گزارش اکسلی از فروش

برای دریافت گزارش از فروش ها اکسلی حرفه ای برای حسابدار خود بفرستید. در زمان خود صرفه جویی کنید و اکسل کاربردی و زیبا رو با رمز محافظت شده دریافت کنید. وارد نرم افزار مالیتور شده و از منو وارد گزارش ها شوید. تاریخ مورد نظر را وارد کرده و اکسل را دانلود کنید.

فاصله دو تاریخ نباید بیشتر از 3 ماه باشد. فایل بصورت اتوماتیک دریافت و دارای کلمه عبور می باشد.

Samanemoadian.com

تبدیل شناسه مالیاتی

اگر از سامانه مودیان اکسل گرفته باشید، حتما به این مشکل که شماره سریال صورتحساب در آن نیست برخورده اید! در این بخش می توانید با کد 22 رقمی اطلاعات صورتحساب را دریافت کنید.

از این تبدیل می توانید صحت شناسه 22 رقمی مالیاتی را بسنجید. در صورتی که شناسه صحت داشته باشد اطلاعات شناسه یکتا، تاریخ صورتحساب و سریال صورتحساب نمایش داده می شود.

آپدیت های بیشتر نرم افزار سامانه مودیان مالیتور مهرماه 1402

علاوه بر آپدیت های مرتبط با سامانه مودیان، در مالیتور نیز امکانات جدیدی اضافه شده است.

لیست قیمت کالا یا خدمت

در این بخش می توانید گزارشی از فروش و ارزش افزوده هر کالا بدست آورید. مجموع فی، مجموع ارزش افزوده و مجموع کل فروش هر کالا قابل مشاهده و قابل فیلتر کردن است.

امکانات پیشخوان

گزارش های لحظه ای از مالیتور را در پیشخوان خواهید دید. در نمودارها آخرین وضعیت ارسال های تمامی کاربران مالیتور قابل مشاهده است.

ار ساعت و تاریخ آخرین ارسال موفق مطلع شوید.

آخرین مقاله ها و اطلاعیه های منتشر شده با موضوع سامانه مودیان در اختیار شما است. نظرات و سوالات کاربران نیز در بخش پیشخوان قابل مشاهده و امکان نظردهی وجود دارد.


دسته بندی فصلی لیست صورتحساب

بر اساس تاریخ و فصل فعال مالیاتی می توانید صورتحساب ها را مشاهده کنید. همچنین برای ورود به تاریخ دیگری از فیلتر کمک بگیرید.

Samanemoadian.com

ویرایش اینلاین

امکان ویرایش آیتم های اضافه شده به جدول در هنگام ایجاد صورتحساب فراهم شده است. در این صورت برای ویرایش مبلغ فی، شرح کالا و مقدار یا تعداد می توانید از داخل جدول اقدام کنید.

لینک های مفید

لینک های مفید بخشی برای مودیان است که تمامی نیازهای دسترسی سریع به سایت ها و موارد اصلی مرتبط با سامانه مودیان را در اختیار شما قرار می دهد.

تیم مالیتور همواره در تلاش است در کنار آپدیت های سامانه مودیان شرایط و امکانات مناسب بیشتری از این حوزه را در اختیار کاربران خود قرار دهد. اگر هنوز عضو مالیتور نشده اید از ثبت نام رایگان وارد شده و در صورت نیاز به مشاوره با 02188430578 تماس بگیرید.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید